SPACERS

14.06.2015, Kozanów, Wrocław

start: godz. 13:00, park przy ul. Połbina

___

14 czerwca, w godz. 13-16  proponujemy wstęp (before) do projektu „Rappers & Sappers”. Kilka dni przed finałem, tuż przed wypłynięciem kajakarskiej drużyny Saperek z Opola, zapraszamy na jednorazowy i bardzo unikalny spacer rowerowy z Mateuszem Kornackim po wrocławskim Kozanowie. 

Gospodarz i współtwórca Rap Szaletu, a zarazem dumny i „rokujący” Przewodnik Miejski, poprowadzi nas trasą od Mostu Saperskiego do okazjonalnego Mostu Pontonowego. W niekonwencjonalny sposób opowie owiane mgiełką tajemnice militarne Kozanowa, wprowadzi w rapowy świat osiedla, pokaże teren byłej strzelnicy oraz inne budowle nieistniejącego poligonu, wytłumaczy historie naszych dwóch mostów i fakt, że spotykamy się w połowie drogi między nimi. I co najważniejsze – przebierze się za Przewodnika Miejskiego. Zamiast szarej bluzy założy polar, zamiast trampek jego nogi uniosą trapery, a zamiast nerki wisiał będzie głośniczek.

___

W programie wejście na teren Muzeum Wojsk Inżynieryjnych, w związku z czym obowiązkowe są zapisy: spacers@wersja.org

Ze względów proceduralno-prawnych wstęp możliwy będzie niestety wyłącznie dla obywateli RP.

___

https://www.facebook.com/events/484978165001646

___

RAPPERS & SAPPERS: SPACERS
___


___

SPACERS_mapa

rewers - plakat z Saperkami

rewers – plakat z Saperkami

Mapa do pobrania w wersji pdf. Mapa z plakatem dostępne są również w wersji papierowej – napisz na: spacers@wersja.org

___

Działanie jest częścią projektu „Rappers & Sappers”, realizowanego w ramach Programu „Mosty” Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 pod opieką kuratora ds. performance Chrisa Baldwina.
www.wroclaw2016.pl/mosty